top of page

4-А

4-А

🫂👼13 листопада - Всесвітній день доброти. На уроці ми обговорили таку чесноту, як доброта. Також, нас цей день зібрав для доброї справи - виготовлення оберегів для військових, які зараз знаходяться в госпіталі. Кожен оберег ми наповнили своїми чарівними словами та побажаннями.

☝️⚖️16 листопада - День толерантності. На уроці ми пригадали, чому важливо бути толерантними, і що означає толерантность у нашому сучасному світі. Поговорили про права та обов'язки людини. Склали свої правила співіснування в класі.

🏙️🌆17 листопада - День екскурсій. На уроці кожен учень відправив свого учня в подорож своїм чарівним містом. Фантазія розігралася не на жарт. Кожному було цікаво побачити у майбутньому світле, добре, вільне, мирне місто.

⏱️😌Урок фізичної культури зустрів нас у хабі безпеки. Валентина Юріївна розповіла нам про видатних спортсменів України, які зараз боронять нашу країну.

📈➕Тиждень математики для нашого класу завершився неймовірно! До нас завітали учні 11-Б, щоб провести захоплюючий урок "Цікава математика". На жаль, урок перервала повітряна тривога 🔊, але учні 11 класу не розгубилися, організували нам місце, щоб продовжити урок!✍️

Квест, геометричні завдання, ребуси, математичні пісні та танці - це ще не повний список нашого цікавого уроку!📏📈

Дякуємо 11-Б класу, а саме Даші, Соні та Микиті і їх класному керівнику та вчителю математики - Лагун Олені Анатоліївні за урок! З нетерпінням чекаємо нової зустрічі!❤️

НВК 148 "Планета Щастя" єднає покоління учнів!🫶


8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page