top of page

4-А

4-А

🎷🎵6 листопада - День саксофона. На уроці ми поговорили про винахідника саксофону, дізналися, що в "родині" саксофонів 8 інструментів. Послухали чудові мелодії віртуозних саксофоністів. А в кінці заняття намалювали свій унікальний інструмент.

🏙️🌇8 листопада - Всесвітній день містобудування. На уроці ми обговорили як, і з якою інтенсивністю розбудовувалося наше місто. Пригадали, які новобудови з'явилися за останній рік. Намалювали свій район, в якому знаходиться багатоповерхові будинки.

🔤🗨️10 листопада - Міжнародний день скоромовок. На уроці читання ми провели змагання "Кращий читач скоромовок". І виявилося, що довелося обирати кращих із кращих. Завершили змагання спільним читанням скоромовк вголос. Ціль: синхронізувати свої голоси, прочитати в унісон.

🌸💠10 листопада - День незабудки. На уроці ми зібрали дружним колективом очної та дистанційної групи. Почали з обговорення особливостей цієї квітки, кольорового розмаїття та умов росту. В кінці уроку намалювали композицію "Незабудка - крапелька душі".

🎎🎏11 листопада - Всесвітній день орігамі. Весь тиждень нас супроводжували різні вироби цієї культури. На уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва ми виготовили орігамі містечко та жабку. Дякуємо Аллі Леонідівні за чудовий тематичний тиждень.

🐦🪽12 листопада - День синички. Важливий урок доброти та екологічного виховання. Ми обговорили, як важливо підтримувати зимуючих птахів, зокрема синочок. І з понеділка починаємо проект "Нагодуй птахів узимку!". Про деталі вже розкажемо на наступному тижні. А в кінці заняття ми зробили тематичну аплікацію.

📖📚12 листопада - День молодих читачів. В цей день наша група сімейного навчання підготувала творчий проект "Ми - оспівуємо осінь, ми для неї читачі". Результати їхньої спільної роботи можна побачити у відео:


8 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page