4-А

Тиждень спорту і фізкультури на "Планеті Щастя" завжди дуже насичений подіями і емоціями. Учні 4-А класу прийняли активну участь у всіх подіях. Проявляли ініціативу. Продумали і намалювали на асфальті емблему Спортивної Планети. Старались всі! Кожен зробив свій внесок! На згадку вийшло веселе фото.


У нашому класі виявилося багато активних і спортивних учнів. Присвятили цьому годину спілкування. Поговорили про види спорту, їх класифікацію. Відповідали на запитання вікторини, розкодовували слова-назви. Грали в "Крокодила", сміялись і показували види спорту, А всі розгадували! Потім наші спортсмени продемонстрували свої спортивні нагороди. Розповіли про свої досягнення. Класна година пройшла цікаво і швидко. Запам'ятається кожному.


Спортивні події у школі завжди активно зустрічається учнями нашого класу. Ми прийняли участь у відкритті олімпіади, спортивної музичної перерви. Але змагання серед учнів 4 класів залишать враження надовго. Адже 4-А здобув перемогу! Ми дуже пишаємося нашою командою. Молодці! Так тримати! А всім бажаємо бути здоровими, міцними, спортивними і залишатися такими дружніми і активними!


0 переглядів0 коментарів