top of page

4-А

4-А клас 

📖⭕ Читайлики. Просто читати на уроці читання? Ну ні. Вже стає не цікаво. Ми вирішили і читати, і тренувати свою увагу, спостережливість, пам'ять, і звісно, швидкість читання. "Читаємо по колу" і не сумуємо на уроках. І вас запрошуємо спробувати!

Інструкція у відео:

👨‍👧❤️17.09 - Всенародний День батька. До цього свята ми готувалися з особливою теплотою, яку передали віршованими рядками для наших татусів. Найкращі для найкращих дітей!

🧑‍💻🔎18.09 - День винахідника. На уроці ми познайомилися з українськими винахідниками, які зробили світові відкриття. Дізналися більше про природничі науки, та що вони вивчають. І найцікавіше, реалізували перший проект у цьому році "Я - винахідник". Над проектом працювали три команди науковців: географи, астрономи, біологи. Кожна команда мала розробити свій лего-проект, щоб презентувати свою наукову галузь. Результати у відео:

☺️😉19.09 - День народження смайла. Весь тиждень, починаючи з 19 вересня, у нас був пов'язаний з смайлами, адже ми їх накопичували за добрі справи: чистоту на парті, в шафі, вчасну підготовку до уроку, і звісно, за активність та правильні відповіді на уроці! Смайликів у кожного накопичилося чимало! Свої смайликові листівочки ми забрали додому в кінці тижня!

🕊️☮️21.09 - Міжнародний день миру. Щемливе та важливе свято. Ми виготовили паперових голубів, як символ довгоочікуваного миру у нашій країні. Але найголовніше, передали листівки, зроблені своїми руками, військовим, які і тримають цей мир на своїх плечах. Написали слова вдячності та надії. Разом із листівками, до наших військових поїхали і смаколики до чаю (до речі, ретельно відібрані нашими учнями). 

Усі ці радощі своїм побратимам передали наші батьки-захисники. Дякуємо за візит Ользі Вікторівні та Євгену Олександровичу до нас у клас, за особисту зустріч з дітьми! Так важливо обійняти та відчути тепло, подякувати особисто нашим захисникам! А ще, в подарунок ми отримали шеврони, які Євген Олександрович зняв із своєї військової форми прямо під час зустрічі. Не втомлюємося дякувати та підтримувати наших захисників!

✊🫶23.09 - Міжнародний день жестових мов. На уроці ми дізналися про країни, де спілкування жестами досить розповсюджене. Також, переглянули та вивчили частину жестового алфавіту, спробували сказати своє ім'я жестами. А ще, разом вивчили декілька фраз та записали відеофрагмент. Який? Клікайте на посилання.


11 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page