top of page

3-A

Коротко про наш продуктивний тиждень:

🐧🏔️ 16 січня День снігу, тому ми здійснили уявну подорож до Антарктиди. Обговорили клімат, місцеву флору та фауну. І помріяли про уявну подорож до всесвіту льоду.

🧑‍🔬🧪17 січня День дітей-винахідників.Робот-безпілотник, який допоможе хворим, папір з листя, бандаж, який замінює МРТ – це все зробили школярі. Ці винаходи справа рук українських школярів, які вже з малих років роблять свій внесок у розвиток країни і майструють щось дуже унікальне. Тож, під онлайн розваг, ми дізналися більше про винаходи наших однолітків та надихнулися на свої власні.

❄️☃️19 січня Водохреща. Це день, коли закінчуються усі великі зимові свята. Найголовніша тема нашого обговорення - купання в ополонці! Виявляється, серед батьків наших учнів є ще ті сміливці, які ниряють у ополонку! Загартовуємо організм та чекаємо наступного року!

🫂💞21 січня Міжнародний день обіймів, у який, нажаль, ми не поряд. Тому поринули у спогади наших обіймашок. Обіймайтеся, адже статистика доводить, що люди, які часто обіймаються, мають гарний настрій!

✨🦾22 січня День соборності України. Від заходу до сходу, від півночі до півдня - Україна єдина та неподільна. І зараз це важливо пам'ятати, як ніколи. Тож під час онлайн-розваг ми обговорили, коли виникло це свято, які традиції святкування.