3-A

🎃👻Хелловін - наймістичніша подія року. Ніч на з 30 жовтня на 1 листопада, гарбузи та ліхтарі, костюми та маски, веселощі та страшилки. Мабуть, це і всі наші пізнання про одне з найдавніших свят людства.

Учні нашого класу дуже чекали цього свята, і незважаючи на відстань, влаштували костюмований день.

Традиційні кольори свята – чорний та помаранчевий, а найяскравіші символи: гарбуз, чорний кіт та будь-які міфічні істоти. Тому кожен учень нашого класу намалював свого незвичайного, містичного, чарівного гарбуза.

🍅🥒🍎1 листопада - Всесвітній день вегана. Ідея вегетаріанства з'явилася приблизно 2500 років тому в Індії та деяких інших країнах світу. Вегетаріанство - це частина здорового способу життя. Тому ми на уроках онлайн-розваг ще раз пригадали правила здорового харчування, склали свою тарілку улюблених, здорових продуктів, пригадали вітаміни, які підтримують наш організм у здоровому стані.

🌊💦 На уроках "Я досліджую світ", ми говорили на тему "Вода у нашому житті". Зокрема, обговорили та згадали "Кругообіг води в природі". Краще закріпити ці знання над допомогла творча робота: кожен намалював кругообіг води, пояснив, як та за рахунок чого він відбувається.

👩‍🔬👨‍🔬Пропонуємо вашій увазі проектну роботу учнів 3-А класу на тему "Вирощування кристалів солей". У наших учнів була коротка інструкція, тиждень канікул та натхнення працювати. На початку відео, учні нашого класу, Криворучко Неллі та Січовий Володимир, описують та показують поетапний процес нашого досліду, тому кожен може спробувати виростити кристали вдома самостійно.

https://youtu.be/cA1UakaJHPM


49 переглядів0 коментарів