3-Г

3-Г. "Зателефонуй учню"

Навчання на карантині виявилося для дітей і педагогів екзаменом на витримку і професійну майстерність. В цей час було важливо дистанційно організувати взаємодію з учнями і своєчасно надати практичні поради їм та їхнім батькам.

   В травні департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради запропонував керівникам учбових закладів приєднатися до акції "Зателефонуй учню" з приводу закінчення навчального року.

   В телефонній розмові вчителі мали проговорити індивідуальні досягнення учня в навчальному році, спитати про труднощі і майбутні плани. Запропонувати завдання, які допоможуть школярам провести літні канікули весело і змістовно, поєднуючи відпочинок з інтелектуальним розвитком. Порадити літературу для позакласного читання і фільми для сімейного перегляду.

   І ось, на початку нового навчального року, за підтримки Міського Голови Бориса Альбертовича Філатова, у актовій залі нашої школи відбулося вручення учнівських відзнак за підсумками акції "Зателефонуй учню". Учні 3-Г класу були приємно вражені!


19 перегляд

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon