top of page

3-В

Промайнув ще один насичений цікавий тиждень. Почнемо

25 вересня відзначають Всесвітній день мрії. Мріють і діти, і дорослі. Сьогодні ми закупорили «Баночку своїх мрій», кожен написав чи намалював свої мрії , загадав бажання, спланував своє майбутнє, поміркували ,що ми можемо зробити для себе і для інших.

26 вересня до нас завітала бібліотекар школи Лілія Олександрівна, яка провела вікторину «У світі казок». Діти переодягалися в образи казкових героїв, створювали фантастичну атмосферу. Заняття мало на меті привернути увагу до українських народних казок , поширити коло знань, розвивати логічне мислення, кмітливість, пам’ять.

27 вересня- Всесвітній день туризму. Де ще можна дізнатися стільки нового, як у мандрівках досі незнаними місцями, знайомлячись з іншими людьми та культурами? Ми створили відео-колаж мандрівок містами України. Можна подивитись:

А ще наш клас прийняв участь у виставці малюнків на тему «Незламна Україна», прийняли участь Лісовець М., Онуфрієнко М.,Харківський О., Приходько С., Букрєєва П.,Осадча М.,Дрипан А., Приступа А.,Олещенко С., Мудренко Т., Колесніков Л., Хмеловська Є.,Лапшик К., Калюжний Л., Колодочка С., Лапшик К. Діти з великою радістю намалювали патріотичні малюнки.

29 вересня- в школі пройшов День Дублера.У нас проводила урок мама Харківського Олександра, вона поділилася враженнями від уроку («Сьогодні мала честь спробувати себе у професії, яку завжди вважала дуже складною та мегавідповідальною! Сказати, що бути вчителем непросто, це не сказати нічого. Кожна мама знає, як поводити себе, виховувати та навчати, якщо це стосується її дитини. Але, коли на тебе дивляться 30 пар питливих оченят і ти розумієш, що вони чекають від тебе цікавої розповіді….») В переддень свята Дня Вчителя вітаємо всіх вчителів.

Хай радість приносить кожний дзвінок,

Що кличе у затишний клас на урок.

Хай в серці гордість за учнів бринить,

Предмет Ваш з цікавістю кожен хай вчить!

1 жовтня-День захисника України. В п’ятницю, 29 вересня, ми запросили на урок тата нашого учня Костровського Сергія Михайловича, воїна ЗСУ, який відповів на питання дітей, розповів про реалії війни. Учні передали різноманітні листівки, поробки, сувеніри для воїнів ЗСУ. Клас привітав усіх тат-воїнів із святом персональною листівкою.

До нових зустрічей!


28 переглядів1 коментар

1 Comment


ekaterinamakarovadesigner
Sep 29, 2023

Чудовий вийшов тиждень! Дякую, вчителям!

Like
bottom of page