3-В

Оновлено: 6 жовт. 2021

Минув ще один активний тиждень на Планеті Щастя, яким ми з Вами охоче ділимося!

Розпочався наш тиждень з енергійного червоного кольору. Завдяки ранковій руханці ми були бадьорими та енергійними, а протягом дня ми приймали участь у вікторині «Звідки до нас прийшли шкільні речі», під час якої дізнались багато цікавих історій про виникнення предметів. Також прийняли участь у конкурсі «Моя улюблена школа», на малюнках було видно всю любов наших учнів до школи і креативність.

Другий день відзначився не тільки яскравим синім кольором, а і теплими фото з конкурсу «Обіймись і посміхнись», який так сподобався дітям. Навіть дистанційне навчання не завадило нам приймати участь у конкурсі малюнків до дня вчителя та обмінятися улюбленими іграшковими героями зі своїми однокласниками!

Середа- це жовтий колір, який зробив цей день по-справжньому радісним! Челенж «Мій домашній улюбленець» повз нас не пройшов, адже ми поділились яскравими фотографіями братів наших менших! Також прийняли участь у танцювальній руханці, під час якої весело відпочили. А завершили ми цей день захопливою мандрівкою до чарівного і неповторного світу казку.

Четвер пройшов під гаслом «Молодь обирає здоров‘я», адже ми працювали над важливою вікториною про здоровий спосіб життя, під час якої визначили фактори, які шкодять здоров’ю. Також слухали наших талановитих читців, вірші яких були присвячені улюбленій порі року- різнобарвній осені. Доповнили цей день світлинами з ексурсії навколо школи, яка була призначена для спостереження змін навкруги.

А ось завершився наш тиждень кольором світла -білим. Діти радо прийняли участь у флеш-мобі «Одягни вишиванку», виготовили найкращі українські віночки і привітали всіх своїх вчителів зі святом!

Ось такі активні та енергійні МИ! Долучайтеся до новин нашого класу!


79 переглядів2 коментарі