3-В

Козаки були не просто дуже крутими!

Українське козацтво – явище набагато давніше, глибше та більш значуще, ніж ми знали ,але сьогодні нам розповіли у школі усі секрети козацтва. За допомогою представника музею Дмитрія Анатоліївича, до нас дійшли найцікавіші факти з історії козацтва, які доводять, наскільки міцно воно вплетене у наше життя досі.

⁃ -Нам розповіли, що козацька чайка завдячує своєю назвою незвичній швидкості та легкості, які човен демонстрував на воді. Мати б змогу спробувати вийти на воду зараз, - Дамір, учень 3-В.

- ⁃ Мені запам’ятався козацький пояс. Довжина до 7 метрів, це ж скільки корисних підказок до екзаменів можна було би скласти, якби ми такі носили в сьогоденні, - мріє Софія.

-⁃ Кожного разу ,слухаючи розповіді про козаків, захоплююся їх мужністю, силою, хитрістю та розумом, - каже Діма, який має нагороди з айкідо.

⁃ -Я дуже багато читала про козаків, однак поряд з історичними фактами частенько зустрічається краплинка містики, яка робить їх чимось більшим, ніж просто вояками, - учениця 3-В Самодурова Єва.

⁃ -Нажаль зараз немає змоги вивозити дітей на екскурсіі. Але завдяки Історичному музею, діти мали змогу почути унікальні речі. Урок став, як пізнавальним, так і навчальним,- Надія Анатоліївна, класний керівник 3-В.


Железняк Ольга, мама Галінач Даміра, 3-В клас.

9 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon