top of page

3-В

Всім привіт! Насичений тиждень

23 квітня проводиться Всесвітній тиждень безпеки дорожнього руху. Щорічно на дорогах світу гине близько 1,3 млн осіб та 20-50 млн отримують травми. Дорожньо-транспортні пригоди є основною причиною смерті серед усіх вікових груп та основною причиною смерті дітей та молодих людей віком від 5 до 29 років. Ми провели урок в Хабі безпеки. Подивились відео, презентацію, згадали правила дорожнього руху, виготовили листівки- розмальовки.

23 квітня- Всесвітній день дитячої книги та авторського права. На уроці читання діти дізналися про поняття « авторське право», про порушення авторських прав, принесли свої улюблені книжки та розповіли про свої улюблені оповідання.

26 квітня-38-мі роковини Чорнобильської трагедії. У цей день людство вшановує пам'ять жертв радіаційних катастроф, а також мужність, самовідданість і професіоналізм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, медиків, учених, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Ми теж згадали про цю трагедію, подивились відео, презентацію, створили постер з дитячих малюнків.

До зустрічі!


3 перегляди0 коментарів

Commenti


bottom of page