top of page

3-В

Всім привіт! Святковий тандем в 3 класі: Обійми, Герої, Подарунки, Рукавички та Українські Хустки.

В третьому класі наше навчальне середовище переповнене радістю та святковим настроєм завдяки ряду заходів, які не лише зближують нас як колектив, але й вчать найважливішим життєвим цінностям.

4 грудня - День обіймів: Ласка та Тепло серцям.

На початку року ми святкуємо День обіймів, день, коли кожен у класі обнімається, виражаючи тепло та підтримку один одному. Ця традиція нагадує нам про важливість бути ласкавими та турботливими, а також викликає усмішку на обличчях учнів і вчителів.Ти з радістю обіймалися з усіма, передаючи своє тепло та позитивні емоції.

6 грудня - День Збройних Сил України: Повага та Гордість за Батьківщину.

День Збройних Сил України - це час, коли ми відзначаємо героїзм та самовідданість наших військових. У класі ми говоримо про значущість оборони рідної землі та виражаємо повагу до тих, хто стоїть на стражі нашого спокою. В класі збирали подарунки, писали листи, виготовляли листівки.

6 грудня -День святого Миколая: Святкові Непередбачуваності.

День святого Миколая - це час чудес та подарунків. У класі ми не тільки прикрашаємо класну кімнату та готуємо святкові заходи, але й обмінюємося подарунками, принісшись одне одному радість та веселий настрій.Діти писали листа Св.Миколаю, зробили кумедних гномів,зняли ролик привітання.І всі отримали смаколики. Наше привітання тут:

6 грудня - День рукавички: Об'єднані Теплом і Затишком

Взимку у нас є традиція відзначати День рукавички. У цей день кожен учень приносить свої улюблені рукавички, щоб поділитися теплом та затишком. Ми розповідаємо один одному цікаві історії про свої рукавички та проводимо забавні конкурси. Цьогоріч ми розфарбовували рукавички, слухали цікаві факти про це свято.

7 грудня - День української хустки: Гордість за Традиції

Ми святкуємо День української хустки, виражаючи гордість за наші національні традиції. Учні мають можливість представити свою улюблену хустку та розповісти історії про її походження та значення. Ми мали нагоду передивитись цікаві відео, презентації про українську хустку- наш оберіг.

Ці святкові події в третьому класі допомагають не лише створити радісну атмосферу, а й вчити дітей цінностям та традиціям, які формуються в їхньому серці та пам'яті.

До зустрічі на наступному тижні!


11 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page