3-В

Я хочу в Японію.

Епідемія коронавіруса в Китаї здавалася далекою і не дуже небезпечною. Люди продовжували подорожувати. Що було потім, ми всі добре знаємо. Під час локдауна мандрівники опинилися «замкнуті» по домівках. Але ж подорожувати це так здорово! Мама мого однокласника запропонувала нам, дітям, розповісти про країну своєї мрії, країні, куди дуже хотілося поїхати ... Я давно мріяв поїхати в Японію.

Я вважаю цю країну дивовижною і прекрасною. І я з радістю взявся за цей проект. Мені так хочеться поїхати в Японію, подивитися, як там живуть японські школярі. Звичайно, я постараюся вивчити по-японськи найнеобхідніші фрази і слова. Я хочу в туди, щоб побачити як цвіте сакура. Вважається, що це диво як красиво!

Ніхто не знає точно, скільки фестивалів проходить в Японії щороку, але за оцінками - приблизно 100тисяч. Це означає, що коли б я не приїхав - завжди можна потрапити на чергове свято.

Японія - світовий лідер у галузі технологій. Японські технології та інновації можна вважати частиною самої культури. Я дуже цікавлюся комп'ютерами і роботами, мені буде чому здивуватися.

Ця країна є унікальною за своєю суттю і можна знайти тисячі причин, щоб побувати тут.

Левенець Максим 3-В клас.

8 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon