top of page

3-В

Всім привіт! Наші новини

Збір макулатури. Перший раз ми збирали макулатуру, зібрали-55,8 кг. Наступного разу здамо більше. Головне прийняли участь. Ця акція покликана надихати людей берегти природу та прищеплювати навички еко-культури.

Акція «Смілива гривня». Діти із задоволенням долучилися до цієї акції- приносили гроші, сортували, допомагали рахувати. Зібрали 1533 грн. Ми вдячні кожному за активну участь у цьому благодійному проєкті. Творити добро завжди приємно. Наближаємо перемогу.

Надали допомогу нашим воїнам- зібрали шерстяні нитки для в'язання шкарпеток, шкарпетки ,банки для свічок. Велика подяка всім.

26.10-День українського гарбуза. Ми зробили об’ємні гарбузики, розфарбували розмальовки, дізналися цікаві факти про гарбуз, а деякі і поділилися смачними рецептами страв з гарбуза.

https://youtu.be/wc3PlUqHBYg

27.10-День української писемності і мови. Свято розвитку державної мови. Дізналися цікаві факти про нашу солов’їну. Читали вірші, складали прислів’я.

https://youtu.be/D8A9UfB14w0

Бажаємо усім спокійних ,сонячних канікул аби кожен день був насичений тільки яскравими ,позитивними подіями та добрими новинами . Не забуваємо на канікулах про свою безпеку та будемо берегти себе та рідних. Повторили правила безпеки під час осінніх канікул та отримали пам’ятки.

Зустрінемось після канікул.


4 перегляди0 коментарів
bottom of page