top of page

3-В

Всім привіт! Наші новини

Збір макулатури. Перший раз ми збирали макулатуру, зібрали-55,8 кг. Наступного разу здамо більше. Головне прийняли участь. Ця акція покликана надихати людей берегти природу та прищеплювати навички еко-культури.

Акція «Смілива гривня». Діти із задоволенням долучилися до цієї акції- приносили гроші, сортували, допомагали рахувати. Зібрали 1533 грн. Ми вдячні кожному за активну участь у цьому благодійному проєкті. Творити добро завжди приємно. Наближаємо перемогу.

Надали допомогу нашим воїнам- зібрали шерстяні нитки для в'язання шкарпеток, шкарпетки ,банки для свічок. Велика подяка всім.

26.10-День українського гарбуза. Ми зробили об’ємні гарбузики, розфарбували розмальовки, дізналися цікаві факти про гарбуз, а деякі і поділилися смачними рецептами страв з гарбуза.

27.10-День української писемності і мови. Свято розвитку державної мови. Дізналися цікаві факти про нашу солов’їну. Читали вірші, складали прислів’я.

Бажаємо усім спокійних ,сонячних канікул аби кожен день був насичений тільки яскравими ,позитивними подіями та добрими новинами . Не забуваємо на канікулах про свою безпеку та будемо берегти себе та рідних. Повторили правила безпеки під час осінніх канікул та отримали пам’ятки.

Зустрінемось після канікул.


4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page