3-Б

Вже третій рік поспіль учні 3-б вранці проводять ранкові зустрічі. Ранкова зустріч – це зустріч на початку дня учнів класу. Сидячи в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого впродовж короткого часу ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять свої запитання та коментують. Після цього вся група бере участь у короткій груповій вправі, спрямованій на розвиток академічних навичок, почуття команди та відчуття єдності. Ранкова зустріч закінчується обміном щоденними новинами, щоб представити навчальні завдання дня.

Такі заняття дають дітям змогу розвивати соціальні та навчальні навички, поєднуючи соціальний, емоційний та інтелектуальний розвиток кожного учня, допомагають учням зблизитися зі своїми однолітками, навчитися співпрацювати, утримуватися від критики інших, поважати інших.

В класі вже є свої гарні традиції. Якщо в когось день народження, на ранковій зустрічі обов’язково лунають привітання. Для зняття напруження – робимо масаж, за допомогою цеглинок Лєго. Якщо свято в цей день- дивимося презентації і малюємо щось цікавеньке. Граємо в ігри, робимо спільні проекти, налаштовуємо на плідну роботу і високі навчальні результати!


2 перегляд

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon