3-Б

3-Б Всесвітній день вишиванки

Це міжнародне свято, популярність якого в останні роки набирає обертів, що дуже радує, адже зберігаються споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу! Що для Вас символізує вишиванка? Вона є, перш за все, оберегом від усього лихого та символом краси, здоров'я та щасливої долі!

Цього дня кожен охочий може долучитися до свята, одягнувши вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання незалежно від того, знаходиться він на Батьківщині-в України чи проживає за кордоном. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.

3-Б клас підійшов до святкування Дня вишиванки з двох напрямків. По-перше діти разом з батьками зробили фотозвіт "Сім'ї у вишиванках".

По-друге класний керівник Анна Йосипівна підготувала презентацію, у якій розповідалося про історію виникнення українського етнічного одягу, про кольори, різновиди вишиванок, на скільки основних груп ділиться орнамент вишивок, кого з українських письменників вважають законодавцем «вишиваної» моди і ще багато цікавого. Також була творча складова навчання- діти робили з паперу маленькі вишиванки власного дизайну. Наприкінці уроку відбулася вікторина, в якій учні змагалися у знаннях цікавих фактів про вишиванки та історію свята.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в старовинному одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів! https://drive.google.com/file/d/168yLlOt1FnzI7ReGjF3cQocJsbuAmN51/view?usp=drivesdk48 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon