top of page

3-Б

Вітаємо на сторінці 3-Б 😊🌿🌤У ці весняні березневі дні вшановуємо 210-у річницю з дня народження великого поета, художника, митця Тараса Григоровича Шевченка, внесок якого в національну культуру є неоціненний.

💙💛Минають роки, століття, а слово Шевченка вічне. Він був людиною неймовірних обдарувань та інтересів.

Переглянули презентацію "Життєвий шлях Т.Шевченка", складали пазли до творчості поета.

☘️📜Шевченківські дні тривають, а це чудова нагода читати та популяризувати Великого Кобзаря,доєдналися до цього челенджу на уроках читання

🌷9 березня кожного року дівчата 3-Б відзначають День народження Барбі, бо саме цього дня у 1959 році в США Рут Гендлер створила ляльку на ім’я Барбара Міллісент Робертс.

Не з чуток дівчата знають, що Барбі – це не тільки про модні іграшки. Вона допомагає формувати естетичний смак та уподобання в одязі, створювати вбрання та аксесуари: шити, в’язати, клеїти, ліпити з полімерної глини, плести з бісеру. Сьогодні наші дівчата спробували себе у ролі перукаря, стиліста, візажиста. Є творчі ігрові набори для розпису одягу, фарбування волосся, тимчасового татуювання.

Психологи «Планета Щастя» розповідають, що разом зі своєю улюбленицею дитині легше проживати весь спектр емоцій: інтерес, радість, здивування, гнів, страх, сором, радощі та прикрощі, сварки й примирення, сміх і сльози.

🌷14.03 Міжнародний день шкільного харчування.

І почнемо з постійного наголошення на тому, що в першу чергу, меню повинно бути здоровим та корисним, чого максимально дотримуються в нашому навчальному закладі. Звісно, дуже важко догодити всім і водночас, але ліцей з цим порається. Є варіанти дієтичних страв, для алергічних дітей також своє меню, є індивідуальний підхід у разі непереносності продуктів, або харчування за вірою сповідання.

Нещодавно ліцей запропонував цікавий експеримент, націлений все ж таки виявити, чи дійсно у дітей є страви які їм не подобаються, чи то діти наїдені зранку і з засіками солодощів в рюкзаках.

Хочемо висловити вдячність працівникам шкільного харчування🫶🏼

🌷Проєктна робота протягом тижня на уроках ЯДС :"Винаходи". Дізнавалися про відомих українців та їх винаходи ,були приємно вражені,що велика кількість,навіть звичних речей винайдена нашими співвітчизниками. Переглядали відео ,робили узагальнюючі таблиці,аналізували. Кожен з нам рандомним методом отримав певний предмет зі шкільного приладдя та мав його осучаснити,тобто пофантазувати, які нові функції ці предмети могли би робити. Були й палітри ,що самоочищаються, поєднують кольори й ластики що працюють на кнопці й турбо-фломастери ,й рюкзак-літун, й проектор,що виводить зображення на великі відстані у форматі 3д.

🌷Масниця. 🥞З давніх часів Масниця була важливим святом, що символізувало початок весни. Протягом всього тижня українці влаштовували масові гуляння та ярмарки. Тож святкове чаювання зі смаколиками було приємним додатком до навчального дня у п'ятницю, кожен приніс щось смачненьке й з радістю поділився з іншими. Тепла атмосфера,розмови ,пісні ,турбота один про одного ,позитив панували під час частування смаколиками

Мирних вихідних ,спишемося☺️


11 переглядів0 коментарів

Opmerkingen


bottom of page