3-Б

Привіт! Мене зовуть Діана і я дуже люблю подорожувати! Я відвідала вже понад 20 країн, але найбільше враження на мене справило, коли здійснилася найбажаніша мрія майже кожної дитини- побувати у найбільшому центрі розваг в світі - «Disney Word». Він розташований у місті Орландо (США), займає приблизно 100 кв.км та складається з чотирьох тематичних парків.

Перший парк, у якому я побувала - це «Magic Kingdom». Це місто, де відбувається магія Діснея і де ти можеш зустріти всіх його героїв від Міккі Мауса до піратів Карибського моря! А також побувати у джунглях, політати на літаку майбутнього, відвідати Чарівний замок, та ще безліч цікавих розваг.

«EPCOT», другий парк - це місто майбутнього, яким його бачив Дісней. А ще у ньому можна за один день здійснити подорож навколо всього світу, та ознайомитись з культурою, архітектурою та традиціями різних країн, та спробувати величезну кількість страв національної кухні.

«Disney’s Hollywood studio» присвячений «золотій ері» Голлівудського кіно. Я приймала участь у квесті на планеті Батуу («Star Wars») та побувала на зйомочній площадці фільму «Індіана Джонс».

«Animal’s Kingdom»- це найвеличніший парк «Disney Word». Крім того, що можна побачити безліч диких тварин, піднятися на Еверест та здійснити рафтинг по дикій річці, я побувала у чарівному світі «Аватар». 3-D політ по планеті Пандора був найяскравішим моїм враженням за усю подорож!


107 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon