top of page

3-А

Заліковий тиждень, також, не позбавлений цікавого дозвілля та творчих проектів. Ділимося підсумками нашої роботи:

🤚🛑" 16 днів проти насилля" закінчилися 10 грудня у Міжнародний день прав людини. На уроці ЯДС ми обговорили та ще раз пригадали, що кожен із нас має права. Але не варто забувати і про свої обов'язки.

🖌️🖼️На цьому тижні учні нашого класу прийняли участь у конкурсі малюнків від МНС до Дня Святого Миколая "Я у безпеці з МНС". На конкурс відправили роботи Криворучко Неллі, Драчової Кристини, Нестерук Марії та Федотової Маргарити!

🍪Традиції - це важлива частина спільного шкільного життя. Це об'єднання, спільна діяльність, взаємодія. Тим паче зараз, коли війна розкидала учнів нашого класу по усьому світу.

Учні 3-А класу започаткували спільні приємності - чаювання на годині спілкування. Це не просто чаювання, а можливість зібратися разом учням дистанційного та сімейного навчання, класним керівникам та батькам. Теплі розмови, останні новини та перегляд мультфільмів - це маленька частинка нашого дозвілля разом. І звісно, чай та смаколики.

♥️Учні 3-А класу вітають усіх з прийдешніми зимовими святами! ❄️Бажаємо під подушкою знайти смачну цукерку, а в житті — світлий шлях до успіху і мрії. Нехай у кожному домі панує радість і здоров’я, у родині — взаєморозуміння та добробут, у серці — віра та любов! Добра, миру та здійснення найзаповітніших мрій та бажань!

https://www.youtube.com/watch?v=vvskFtllnJs