top of page

3-А

Відсутність світла та інтернету нас не лякає. Продовжуємо ділитися нашими успіхами тижня:

🏆🏅Традиційно, вже третій рік поспіль, учні 3-А класу приймають участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок»🌟. Завдання Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» — це повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання, гарантовані нагороди та подарунки для кожного!👩🏻‍🏫 Цього року олімпіаду склали 28 учнів нашого класу!

🫂🤝 5 грудня - Міжнародний день волонтера. Вони без жодної нагороди допомагають українським військовим і цивільним, наближаючи нашу перемогу. Нам також приємно доєднатися до волонтерського руху, бути корисними, об'єднати наші зусилля. Ми разом = ми непереможні!

🎖️👮‍♂️👮🏼‍♀️ 6 грудня - День Збройних сил України! Вони наші захисники, опора держави. Ми, також, готові подарувати частинку своєї віри та тепла. ✨Софія Олександрівна провела майстер-клас з виготовлення оберегів для захисників та захисниць (ляльки-мотанки). До майстер-класу доєдналися і наші батьки!

💙💛 7 грудня - Всесвітній день української хустки почали відзначати лише у 2019 році. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.