top of page

3-А

3-А

Стрімкий, насичений навчальний тиждень, під час якого ми провели осінь та зустріли зиму. Коротко про наші здобутки:

🌾🕯️У суботу, 26 листопада був День пам'яті жертв Голодомору. День пам'яті, скорботи. Ми знаємо – наша пам’ять про минулі злочини має бути живою і чесною. Тому у понеділок обговорити події, які відбувалися 90 років тому та залишили великий відбиток на нашому теперішньому. Виготовили незабудки із паперу, як символ нашої пам'яті.

🛑🔐 З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться міжнародна кампанія "16 днів проти насилля". Учні нашого класу доєдналися та обговорили тему булінгу (зокрема, кібербулінг). Адже у нас час дуже важливо відчувати себе у безпеці, уміти захистити та протистояти небезпеці.

🐶🐱🐹30 листопада, справжнє свято для тих, хто обожнює кішок, собак, папуг та інших домашніх тварин - Всесвітній день домашніх тварин. Це привід приділити більше уваги своїм маленьким друзям. Майже у кожного, у сучасному житті, є свій домашній улюбленець. Ми відповідальні за тих, кого приручили і хочемо показати вам наших домашніх улюбленців.

https://youtu.be/1tUcSXTu9HE

💻🖥️Також, 30 листопада Міжнародний день захисту інформації. Цей день був створений для підвищення обізнаності та пропаганди найкращих практик комп'ютерної безпеки, тому і ми поговорили про безпеку в інтернеті, адже дистанційне навчання - це постійна взаємодія у мережі Інтернет.

❣️💉1 грудня Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Це важлива нагода для підняття поінформованості дітей та молоді про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Ми обговорили, що наш організм кожного дня веде боротьбу з різними вірусами, і важливо його підтримувати, вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, берегти себе та своє здоров'я.