3-А

3-А

Тиждень подяки добігає кінця.

Коротко розкажемо, що ми робили:

👶🏼🧑🏻👧20 листопада, у Всесвітній день дитини, ми пригадали, чому виникло таке свято. Поговорили про його історію. Згадали права та обов'язки дітей. Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах.

🌻🫂 21 листопада, у День Гідності та Свободи, учні нашого класу поговорили про історію виникнення цього свята та як важливо розуміти та цінувати ту свободу, яку тяжкою боротьбою отримує наша держава.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні!

💌️‍🩹 Весь тиждень був присвячений Дню подяки, який у цьому році випав на 24 листопада. Перші, кому ми вирішили дякувати - це наші батьки. Адже вони завжди поруч, завжди допоможуть та підтримають. Листи подяки полетіли до них.

І, звісно, ми дякували нашим військовим! За той великий подвиг, який вони звершують кожного дня! Родина 3-А класу об'єдналася в спільному бажанні подякувати військовій частині, у якій проходять службу батьки нашої учениці Аріни - Ольга Вікторівна та Євгеній Олександрович. Військова частина налічує більше 1700 військових, яким тепер проходити службу буде трішки комфортніше. Чекаємо, доки подарунок дійде до місця призначення. Дякуємо нашим захисникам! ❤️


21 перегляд0 коментарів