3-А

Гарний настрій – запорука довгого життя! Саме під таким девізом у 3-А класі пройшов тиждень «Фізичної культури і спорту».

У рамках проведення спортивного тижня ми прийняли участь у багатьох заходах. Кожен урок онлайн-розваг супроводжувала спортивна тематика. Ми обговорили олімпійські ігри, відомих спортсменів, користь від спорту та багато цікавого. Танцювали фізкультхвилинки, дбали про свій зір, виконуючи розминку та, навіть, робили нейропсихологічну гімнастику.

Кожен ранок починаємо із шкільної руханки. Але ми на цьому не зупинилися та створили свою, власну. Адже у здоровому тілі - здоровий дух.

Руханку можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/DDkeswUgPzc

Звісно, у нашому класі є багато спортсменів, якими ми пишаємося. Карате, айкідо, танці, плавання, гімнастика... і це ще не весь список спортивних вподобань наших учнів. Бути спортивним - це тренд. Тому ми презентуємо зіркових спортивних амбассадорів нашого класу.

https://youtu.be/Q2FAhV1t8G0

Пишаємося нашими спортсменами! Бажаємо ще більше перемог!

Усі учні нашого класу отримали позитивний заряд енергії. Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.


38 переглядів0 коментарів