top of page

2-A

Привіт! В ефірі другокласники🖐️

Незважаючи на часті сирени та проблеми зі світлом, цей тиждень для нас видався дуже насиченим, ми працювали,як бджілки 🐝

17 січня - Всесвітній день дітей-винахідників.

Упродовж всієї історії людства винахідливість підростаючого покоління, особливо дітей, не раз заслуговувала пильної уваги. Це не дивно, адже їх погляд на звичайні для нас об’єкти та ситуації, зовсім незвичайні. Вони цілком можуть помітити те, що нами просто проігноровано, з тієї чи іншої причини.

На уроці ми переглянули презентації, відео. Познайомилися з найпопулярнішими винаходами людства 🚲📱💻🚁🛫

Також у класі пройшла міні-виставка дитячих винаходів . Діти продемонстрували свої вироби з лего - це і великі літаки,сучасні автомобілі, будинки,тварини і т.д.

Діти – відмінні винахідники.

День обіймів.

Ми обіймаємося, коли щасливі і коли сумні, в гарному настрої, або щоб втішити. Але обійми — це не лише приємний вияв емоцій та почуттів, обійми – це користь для здоров’я.Це  одне з найцікавіших свят, що існують у світі. У цей день можна обіймати кого завгодно, навіть абсолютно незнайомих людей. А особливо зараз,в наш час обійми дуже важливі. Саме тому учні та батьки нашого класу  підтримали ідею флешмобу “Найніжніші обійми у світі”. Наповнюйте свої дні обіймами, даруйте їх рідним та друзям, і вони неодмінно до вас повернуться!

18 січня -День снігу та сніговика☃️

Кожного разу,обговорюючи погоду на уроці ЯДС,діти засмучуються,чому досі немає снігу. Як же вони його чекають. Тому,ми вирішили не гаяти часу та пригадати,яким же був цей день у минулому році, бо ми грали в сніжки,робили сніговика,ловили сніжинки. Тому з великим нетерпінням 2-А мріє повернутися до школи,зустріти справжні зимової погоди та всім разом пограти в сніжки та зробити великого сніговика.

Свято Водохреща.

Господнє Хрещення відзначають кожного року 19 січня.

Християни вірять, що в день Хрещення вода в річках, ставках і озерах стає цілющою. Тому прийнято цього дня занурюватися в ополонку з головою, змиваючи з себе всі гріхи і оздоровлюючи організм. Учні нашого класу ознайомил