2-В

🌈Кольоровий тиждень 2-В.

Ця неділя була🌈кольорова у початкових класах нашої школи і була дуже насичена різноманітними заходами.

Кожен новий день-це новий колір👕одягу та цікаві🎉розваги у вигляді різних вікторин,виставок,челенжів та флешмобів,це те що так люблять і чим охоче захоплюються діти,а саме:

Понеділок був день🔴червоного кольору,діти вбралися в цей яскравий колір та весело починали тиждень ранковою руханкою.Також в цей день діти принесли🖼малюнки до виставки на тему «Моя улюблена школа»,та зіграли у пізнавальну вікторину.

Вівторок був днем🔵синього кольору,в цей день діти приймали участь у челенжі «Обійми мене і посміхнись»,де розміщали 📸фото обіймів своїх із близькими та рідними та приносили в школу свої улюблені🧸іграшки ,розповідаючи чому саме вони найулюбленіші на найцінніші для них.

Середа була днем 🟡соняшного жовтого кольору.Діти приносили фото зі своїми домашніми🐶🐱🐠тваринами,щоб прийняти участь у фото-челенжі«Мій домашній улюбленець»,💃🏻танцювали на музичній перерві«Затанцюй!» та грали у гру-мандрівку «Казка в гості завітала».

Четверг був днем 🟢зеленого кольору,діти підготували вірші про🍁осінь,поповнили шкільну🗂бібліотеку,на Всеукраїнський день Бібліотеки,різноманітними📚книжками,малювали🖼малюнки на асфальті,грали в вікторину«Здоровий спосіб життя».

Завершаючим днем тижня,п‘ятницею було 🎊свято „День Вчителя“,в цей день був радісний і святковий не тільки для вчителів,а і для нашого 2-В,тому що діти приймали участь у флешмобі «Одягни вишиванку» та у челенжі «Корпоративна форма-це клас».Також був майстер-клас «Виготовлення українського віночка» та урока від батьків.Завершаючою подією цього яскравого тижня,був святковий концерт для наших улюблених вчителів.

Цей тиждень був дуже насичений та позитивний для наших дітей,знаючи,що кожний день-це нова пригода,діти залюбки йшли до школи та з😃усмішкою повертались додому у піднесеному настрої.

😊Дякуємо адміністрації школи за такий жвавий та активний тиждень.👍


56 переглядів0 коментарів