2-В

Минув ще один тиждень, і знов цікаво і пізнавально.

4 жовтня-Всесвітній день захисту тварин. Ніхто не залишився осторонь. У цей день проводяться інформаційні заходи та акції, які привертають увагу до проблеми вимирання тварин від дій людини. Свято було засноване в 1931 році в Італії на міжнародному конгресі захисників природи. Учасники конгресу вирішили заснувати 4 жовтня Всесвітній день захисту тварин. З кожним роком свято ставало все більш популярним, а акції на захист тварин ставали більш масштабними.Ми відповідальні за тих, кого приручили. І 2 В долучився до свята. Прийняли участь в фоточеленджі, на онлайн розвагах почули цікаві розповіді однокласників про їх улюбленців та намалювали їх,прослухали аудіоказку «Дивна історія», на годині спілкування кожен показав свого улюбленця, а ще ми дізналися про цікаві пам’ятники, що встановлені тваринам у різних куточках світу.

Це ще не все- ми провели тиждень дублера. Наші батьки замінили вчителів та провели цікаві уроки, де мали змогу відчути себе справжніми вчителями. Це Бабенко Євгенія  Анатоліївна і Лях Яна Миколаївна. «Дякую!

Діти чудові, дуже активно включаються в співбесіду. Головне Ваше досягнення в тому, що вони вільні духом- відкрито висловлюють свої думки та емоції.

Дякую за цей досвід ❤️❤️❤️»- враження мами після уроку.

А ми зустрінемось на наступному тижні.


14 переглядів0 коментарів