top of page

2-В

21 вересня – День Миру!

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Учні 2 В класу взяли участь  у створення листів «Голуб мира», які відправимо у військові частини. Діти дуже пройнялися цією подією і влаштували в класі конкурс малюнків «Миру-мир». А в п’ятницю  в нашому  колективі  пройде  година спілкування  «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх».

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!Усе буду Україна!

2 В клас НВК№148 «ПланетаЩастя».

 

Класний керівник                         Майна Л.В.