top of page

2-В

Ось і добіг кінця ще один тиждень. Що нового в нас?

17 січня- День дітей-винахідників. Історія знає безліч прикладів винаходів, в яких діти грали одну з ключових ролей. Це не дивно, адже їх погляд на звичайні для нас об’єкти та ситуації - зовсім незвичайний. Вони цілком можуть помітити те, що нами, з тієї чи іншої причини, просто проігноровано. Діти - відмінні винахідники. На онлайн- розвагах подивились презентацію, відео, діти дізналися про маленьких винахідників, розповіли, яких би вони хотіли створити роботів- помічників та створили виставку роботів.

19 січня-Свято Водохреща. Цього дня люди освячують воду, яка є головним символом свята, вірять, що освячена вода на Водохреща має цілющі властивості, нею можна вилікуватись від недуг. Учні нашого класу на уроці ядс переглянули презентацію та ознайомилися із традиціями святкування Водохреща.

22 січня-День Соборності України. Це важливе для українців свято і нагода об'єднати наші зусилля в цей час. Свято присвячено визначній події з історії нашого народу, що стала ще одним кроком до незалежності й соборності сучасної держави. Ми провели годину спілкування «Ми-Українці. Ми- громадяни України»., де згадали минуле нашої держави, поговорили про традиції святкування цього дня, переглянули ролики та намалювали патріотичні малюнки.

Зустрінемось на наступному тижні.