top of page

2-В

Ось і закінчились зимові канікули і минув перший навчальний тиждень. Але нам вже є про що розповісти. Почнемо спочатку.

На(christmas_tree) канікулах ми знов зустрілись із однокласниками. На цей раз ми відвідали планетарій. (earth)Нам було дуже весело і цікаво, ми багато дізнались нового. Модернізований Планетарій Noosphere 2.0 – це сучасний науково-просвітницький центр астрономії, науки й техніки, який базується на принципах STEAM-освіти, ілюструючи природний зв'язок між навчальними дисциплінами, першочерговість експерименту й практики над теорією.Спочатку нам провели цікаву екскурсію виставковим залом, а потім ми дивились у спеціальному залі програму «Від Землі до всесвіту». (earth)Ми отримали велику кількість позитивних емоцій від зустрічі, від спілкування.

11 січня- День подяки. Неважливо на якій мові ти скажеш «Дякую!», сказані від щирого серця будь- якою мовою, ці слова допомагають нам стати ближчими один до одного, передають енергію добра і світла від однієї людини до іншої. Ми провели годину спілкування, зробили листівки своїм близьким із словами подяки. Вітаємо всіх з цим добрим, світлим святом.

Хто відпочивав на канікулах, а наша зірочка Онуфрієнко Марія знов на змаганнях. На цей раз 24 грудня , Благодійний чемпіонат міста , вправа з булавами і обручем, і знов 1 місце. Так тримати! Ми пишаємось тобою.

Ну, а з вами зустрінемось через тиждень. Гарних вихідних.