2-В

Вітаємо! Промайнув ще один неймовірний тиждень, сповнений емоцій.

Але почнемо з самого початку.

20 листопада- відзначається Всесвітній день дитини. У цей день в 1989 році була прийнята "Конвенція про права дитини", яка визначила, що дітям для повноцінного розвитку і щасливого життя необхідно рости в сім'ї, в атмосфері любові, підтримки і взаєморозуміння.

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою, і яке так потребує любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим щастям. Батьки 2 В класу привітали своїх дітей. Привітання можна переглянути тут: https://youtu.be/vN3Seqkb908

21 листопада-День Гідності та Свободи!Ми провели захід, де склали асоціативний кущ, розшифрували прислів’я про Україну, дізналися про 31 здобуток українців, поговорили з дітьми про цінність нашого минулого, національних скарбів та унікальну особистість кожного з нас.

А ще 21 листопада- Всесвітній день Вітань. Так цікаво було розпочати ранок словами вітання на різних мовах. Це ще один прекрасний день для дружніх привітань, радісних емоцій та гарного настрою.

23 листопада- Міжнародний День Акварелі.І ми також не зостались осторонь. Важко знайти людину, яка в своєму житті не малювала акварельними фарбами. Вони легко розводяться у воді, ніжно лягають на папері, дозволяють створювати різноманітні відтінки та чіткі графічні лінії. 2-В долучився до цього свята, ми дізналися цікаві факти цього дня, наприклад , вперше акварель з’явилася в Китаї, перші малюнки аквареллю в європейських країнах датуються 12 століттям. А ще побували на справжньому вернісажі малюнків наших однокласників. Переглянути виставку можна тут: https://youtube.com/shorts/Dj_yXJiSUZY

24 листопада -День подяки - свято з тривалою історією, що відзначається у багатьох країнах світу. Культура вдячності з давніх давен була традицією у багатьох країнах світу. Не є винятком й Україна. Ми дізналися про історію свята, святкування в країнах світу, традиційні страви. А ще намалювали малюнки і написали слова подяки.

25 листопада- неймовірний на емоції день. Ми прийняли участь в тижні сімейного проєкту «Гордість моєї родини».

Гордість «родини-класу» на сьогодні - це наші воїни-захисники.І ми змогли поспілкуватися в онлайн- режимі з татом нашого однокласника- Абляєвим Марленом Рідвановичем. Спілкування виявилось неймовірним. Ми провели зустріч в теплій приємній обстановці, ми задавали різні питання, що нас цікавили- вийшло справжнє інтерв’ю. Дякуємо за таку нагоду!


5 переглядів0 коментарів