2-В

Оновлено: 29 вер. 2021

Спорт це сила, спорт це життя, спорт це мотивація до роботи над собою і досягнення мрії. І хто як не школа допомагає полюбити спорт, обрати для себе той вид, який найбільше до душі🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤺🏇🏻🏊🏻‍♀️🧗🏻🚴🏻)

Ми проводимо свої прогулянки з користю💪🏼 І цього разу дізналися що означає олімпійська емблема- п'ять переплетених кілець різного кольору, які символізують п'ять різних частин світу.

А чи знали ви, що на прапорі будь-якої держави є принаймні один колір із представлених на олімпійських кільцях.

Також ми познайомились з різними видами спорту!

Це нас так захопило, що ми з задоволенням взяли участь у нашій шкільній спортивній Олімпіаді! За результатами змагань наш 2-В клас зайняв крутезне друге місце🎉🎉🎉

Пишаємося нашими спортсменами💪🏼!


11 вересня наше місто святкувало 2️⃣4️⃣5️⃣ -ту річницю.

Місто підготувало на святкування багато цікавинок для наших великих і малих жителів Дніпра, а саме:конкурси творчості, різноманітні фестивалі, ярмарки, виставки, концерти зірок.

Діти нашого 2-В класу брати активну участь у цьому святі, відвідали різні заходи та відкрили для себе багато цікавих та пізнавальних заходів, які не тільки цікаві, а іще веселі.Діти нашого класу дуже люблять та шанують своє місто Дніпро.Бажаємо нашому місту розвитку, процвітання та більше щасливих людей❤️

0 переглядів0 коментарів