2-Б

Оновлено: 29 вер. 2021

Осінь радує своїм різнобарв'ям, а шкільне життя - різноманіттям цікавинок!

Мандруючи шляхами знань ми щодня осягаємо нові висоти, навчаємося, граємо, долучаємось до загальношкільних заходів. Ось чим порадував нас цей тиждень:

• на турнірі з художньої гімнастики "Осіння феєрія" учениці 2-б зайняли призові місця: Цуканова Іларія - 1 місце, Панюхно Анфіса - 2 місце. Вітаємо дівчата!

• наш клас взяв участь у благодійній акції від Національного банку України та фонду "Таблеточки" - "Монетки дітям". Нам вдалося зібрати цілий кошик монеток!

• 8-а, 4-а та 2-б класи, в рамках проєкту "Три в кубі" організували і провели захід до Всесвітнього дня миру. Намальовані другокласниками голуби символізують мирне життя у нашій школі та за її стінами!

• 23 вересня до нас завітала гостя із історичного музею з лекцією "Українські обереги"

Допитливість, енергія і фантазія наших учнів не знають меж! Саме тому ми постійно займаємось творчими справами, створюємо щось нове або прикрашаємо простір навколо. Робота з фарбами допомагає дітям виразити свою індивідуальність, розвивати творчий потенціал і просто підіймає настрій)

З допомогою майстерних педагогів, діти виготовили яскраві, неповторні магніти, які стануть прекрасною згадкою про початок навчального року!) Дякуємо за чудовий майстер-клас!)27 переглядів0 коментарів