2-Б

Минув п’ятий навчальний тиждень нашого класу у статусі другокласників . з 4 по 10 жовтня прийнято вважати Всесвітнім тижнем космосу, аби вкотре відзначати той внесок, який вносить космічна наука та техніка у поліпшення добробуту людини.На он-лайн розвагах ми розглянули будову Сонячної системи,визначили форму Земля,спостерігали в інтерактивній версії ,як вона обертається,по чому рухається і до чого це призводить,а також влаштували малюнковий політ у космос :зобразивши ракету та себе у вигляді космонавтів.

Також цей тиждень ми присвятили добрим справам,адже 4 жовтня в школах України та світу пройшов ІІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Учні 2-Б провели відповідну годину спілкування,обговорили,як слід ставитися до тварин, поділилися одне з одним інформацією про те, хто з нас має вдома домашніх улюбленців ,як про них піклуються та доглядають, взяли участь у проєкті «Мій фантастичний домашній улюбленець», найбільш креативні учні класу намалювали на папері,й навіть, створили цифрові проєкти тваринок, яких насправді не існує, підібрали їй кличку та пофантазували, як би ті могли прижитися поруч з нами.

Проте, найголовнішим рішенням стало те,що наша класна родина започаткувала челендж : « Допоможемо хвостикам разом!»Учні 2-Б спробували нагодувати, напоїти тих тваринок, котрі потребують цього ,як ніхто ,подарувати їм теплу ковдру чи коробку у якій вони можуть сховатися від холодів,допомогти тим чим ми змогли! Нагодувати вуличних котиків, цуциків -не складно,проте їм це вкрай необхідно.Добрі серця Палагути Мілани та Мирослава ,Левенець Марини та Сундирьової Роксолани обігріли теплом свого серденька наших братів менших підгодувавши їх смаколиками,а Ільїна Даша разом з татом створили чудовий будиночок у якому котики зможуть ховатися від непогоди. https://www.youtube.com/watch?v=m45IXd0UTjg&t=285s&ab_channel=%D0%86%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA

Цей челендж став не просто «завданням на вихідні»,а першим важливим кроком, який став постійною, доброю традицією у наших родинах,адже ділитися добром - це зовсім не складно . Віддане добро обов'язково повернеться до кожного сторицею!


22 перегляди0 коментарів