top of page

2-Б

На "Планеті Щастя" тиждень ментального здоров'я. І 2-Б активно долучився до усіх заходів нашої школи. Відразу після канікул учні занурилися у навчання і спілкування.

Позитивний настрій школярів створив Кольоровий тиждень.

2 квітня відбулася акція до дня підтримки людей з аутизмом.

На годині спілкування діти отримали синю стрічку та завдання пов'язати її собі на руці. Це виявилося дуже не просто. А потім дівчаткам і хлопчикам було запропоновано звернутися за допомогою один до одного. Діти зраділи і швидко впоралися із завданням. Висновки учні робили самостійно. Дуже важлива підтримка! Особливо, коли ти обмежений і не можеш самостійно впоратися із задачею. Важливо знати, що тебе підтримають. Важливо самому підтримати іншого. Вміти простягнути руку допомоги. А від цього сам почуваєшся щасливим.

З радістю учні і батьки нашого класу прийняли найактивнішу участь у екологічній толоці "Зелена хвиля". Принесли троянди й хвойні рослини. Тепер будемо спостерігати, як наш сад ПЕРЕМОГИ росте і радує око мешканців "Планети Щастя"!

У п'ятницю прийняли участь у єдиній розминці " Дніпро. Штурм. Здоров'я", яка відбувалася на спортивному майданчику.

Творчою роботою завершуємо кольоровий тиждень на уроці трудового навчання. Виконали гарну роботу, а потім ще й зелений колір пошукали. А надворі весна. І зеленого так багато!


5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page