2-Б

21 вересня в усьому світі відзначають День миру. Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Мир – це про світ у якому ніхто не вмирає через чиїсь прагнення захопити більше територій та підкорити собі щобільше народів. Мир – це коли земля не здригається від бомб та ракет. Мир – це жити у світі, в якому люди ставляться з гідністю один до одного незалежно від раси, переконань та поглядів. Мир – це коли діти можуть обійняти свої батьків, а у небі летять лише птахи. Мир – це не лише думати й говорити про нього, а й щось робити.

Символом Міжнародного дня миру є білий голуб з оливкою гілкою, який зараз прийнято називати "голубом миру". Учні 2-Б класу долучилися до створення власного «голуба миру». Вироби були цілком різноманітні,у когось-це був великий малюнок голуба ,котрий мав синьо-жовтий контур, у когось – чудовий ,білосніжний паперовий птах на блакитному ,як наше українське небо, фоні,у когось – величний пернатий з пухнастим паперовим хвостом. Варіантів було безліч,а от об’єднувало усі роботи-єдине – патріотичні синьо-жовті відтінки,що є ознакою того,що кожному українцеві від малого до дорослого хочеться аби на нашій землю запанували:мир,злагода,добробут.

Добрі серденька наших дітей створили для захисників,наших янголів-охоронців, листівки приурочені до Дня Миру у яких кожен прописав по-дитячому щемливі,теплі та такі важливі слова підтримки ,котрі обов’язково зігріватимуть та надаватимуть сил нашим невтомним захисникам.

Протягом тижня учні 2-Б ознайомлювалися з історією створення такого свята,як День Миру,його символами,до речі ,це не тільки голуб,а й веселка,що було для нашої класної родини великим відкриттям!На заняттях ми розв’язували ребуси,працювали з анаграмами,висловлювали власні думки : «Що для нас мир?»,створювали паперові долоньки миру у вигляді українського прапору та ,звісно,малювали величного,білого «голуба миру» з гілочками оливи ,котрий своїми крилами накрив,захистив нашу Планету та оберігає її від війн та вселяє у серця людей віру у те,що дуже скоро запанує мир і у нашій любій Україні !

Учні 2-Б класу бажають усім ,щоб наше єдине,спільне бажання ,котре має кожен українець здійснилося якомога швидше!

Підсумки нашого тижня дивитися тут : https://youtu.be/1Bgu1wKEO9Q


13 переглядів0 коментарів