2-Б

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у нашій рідній школі проводити тематичний тиждень фізичного виховання. Не зважаючи на те,що цей навчальний рік ми розпочинаємо дистанційно,проте традицій порушувати не стали.

Двічі на день щоденно учні мають можливість взяти участь у руханках,котрі проводять вчителі фізкультури та дарують заряд позитиву та гарного настрою школярам на весь день,проте нам також хотілося показати ,які ми спортивні та вправні ,тож вирішили долучитися до створення своїх власних руханок ,котрі можна переглянути тут : https://www.youtube.com/watch?v=Lo4JV2ylCms&ab_channel=%D0%86%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA

https://youtube.com/shorts/3B5CTuRapZQ?feature=share

https://youtu.be/QdXetdwFhP0

2-Б клас має багатенько спортивних зірок, зокрема зірочки Ільїної Даші запалали на минулих вихідних значно яскравіше,оскільки пройшли клубні змагання з карате у спортклубі IPPON й наша Дашуля виборола перше місце. А брати Андрій та Кирило влітку продовжували тішити своєю участю та прагненням вдосконалювати футбольну майстерність на різноманітних турнірах. Хочемо щиро побажати нашим спортсменам удачі ,розвитку й зросту у своєму захопленні!

Інші спортивні здобутки 2-б можна переглянути тут : https://youtu.be/Wz-HEFezDJA

На онлайн-розвагах протягом тижня ,а також класній годині дізнавалися цікавинки зі світу спорту:незичайні факти про різноманітні види спорту,розшифровували анаграми,переглядали відеосюжет про спортивні змагання у лісі.створили малюнкову виставку : « Вид спорту,котрим я займаюся або хотів би займатися».Весело,пізнавально й корисно проводили час!

Так непомітно й у приємних турботах ,і минув тематичний тиждень у 2-Б класі. Впевнені,що попереду нас чекають нові знаменні дати,а ми обов’язково докладемо максимум зусиль,креативності та творчості,щоб ближче з ними познайомитися. До нових зустрічей!Зустрінемося,спишемося за тиждень!


17 переглядів0 коментарів