2-Б

2- Б продовжує плисти швидкоплинною рікою шкільного життя. Новий навчальний тиждень захопив нас у вирі цікавих уроків,нових знайомств зі вчителями ,котрі до цього не викладали у нашому класі. З-поміж того,що ми продовжуємо себе удосконалювати у навчальному плані будучи старанними,дисциплінованими школярами,котрі кожного ранку встаючи раненько точно знають для чого це роблять,адже так приємно побачити усміхнені обличчя педагогів та палаючі жагою до знань оченята однокласників.

Навіть домашні завдання ми призвичаїлися виконувати творчо та зі смаком. Так,наприклад,наша Маринка робить он-лайн домашні завдання аби закріпити вивчене за день при цьому знімаючи та записуючи весь процес за допомогою своїх гаджетів,а після починає робити справжню магію – монтаж записаного відео:вирізає,зміщує,накладає музику,малюнки,коментарі і виходить не просто відмінно виконане завдання,а цілий витвір дитячого кінематографу. Можна переглянути тут: https://drive.google.com/drive/folders/1_lRPMamGXXa5stDBYGsduv2m-LT_nu0I?usp=sharing

Не забуваємо ми й про визначні дати,які підкралися до нас уже на початку вересня. 8 .09- класною родиною ознайомилися з таким важливим для сучасного ,освіченого світу міжнародним святом-Днем грамотності. Пограли у справжніх редакторів,майстрів слова та вчилися правильно вживати,перекладати слова іншомовного походження на українську мову,щоб наш словничок став багатшим ,а мовлення-чистим та правильним. Складали прислів’я ,котрі розкривали важливість пошани до Батьківщини, були дешифрувальниками та шукали сховані числа у реченнях,що допомогло розвинути навички вдумливого читання та оперативного прийняття правильних рішень.

А,що стосовно ,швидкого прийняття рішень,то ця тема не оминула 2-Б й під час виховної години ми на прикладі всім відомої казки «Червона Шапочка» вчилися аналізувати вчинки героїв та міркувати,що могло б відбутися,як би могла змінитися уся казка,якщо герой вчинив би інакше,ніж це було у сюжеті. Також нам чудово вдалося попрацювати над дивосвітом емоцій,ознайомитися ,як правильно назвати ту чи іншу емоцію та,як зуміти донести її до людей,котрі нас оточують. Адже це вкрай важливо зараз,оскільки навчаючись дистанційно не завжди можна через маленьке віконечко з зображенням однокласника зрозуміти,що саме відчуває він,можливо ,його щось турбує і ми могли би йому стати у пригоді та підставити своє плече підтримки.

2-Б бажає усім відмінних ,сонячних вихідних . Почуємося,спишемося вже за тиждень !


21 перегляд0 коментарів