2-Б

2-б вітає мешканців " Планети Щастя" з початком нового навчального року 📖👩‍🎓👨‍🎓На жаль, це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть зараз учні нашої школи продовжують свою подорож Країною Знань🌻!

Наша класна родина була надзвичайно рада зустрітися гуртом під час першого уроку з теми:"Ми українці:честь і слава незламним !" . Радісні емоції наповнювали нас,коли переглядали відео-привітання зняте з рідного шкільного подвір 'я,куди потрапили кадри,коли минулого року ми першачками були присутні на святковій лінійці й перебували в приємному очікуванні початку навчання. Перший урок цьогоріч незважаючи ні нащо об'єднав наш клас з усіх куточків міста,країни,світу й ми мали змогу побачити одне одного ,хоч і он-лайн. 1 вересня ми пригадали ,як минуло наше тепле,сонячне літечко й разом створили малюнки -спогади ,де кожен зобразив те ,яким він запам'ятав ті три яскраві місяці й поділився своїми враженнями ,продемонструвавши власні малюнки однокласникам. Підсумки нашого першого навчального дня можна переглянути у відео та фотозвіті й порадіти разом з нами:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0xHR7fHGQNX8B9F3VdAKm8T3D3wUVgrALJTWUjFkvGkmcgmNkvmKgY3sEuYS8qGaZl&id=100049186235979

2-б впевнений,що рік буде сповнений великою кількістю нових відкриттів та звершень,тож хочеться побажати усім лише ,якнайшвидшого,настання спокою,злагоди й миру у нашій країні. Все буде Україна!
54 перегляди0 коментарів