2-Б

Оновлено: 8 вер 2020 р.

На нашій «Планеті Щастя» мешкає багато талановитих дітей. І наш 2-Б клас не виняток. Майже кожна дитина відвідує спортивні гуртки та секції. Але більшу увагу хочеться приділити тим дітям ,які завдяки своїй завзятості, працьовитості, наполегливості здобули перемоги. Ми вітаємо наших маленьких зірочок!!!

Самарець Марк.

Змалечку відрізнявся своїми математичними здібностями, логічним мисленням та наполегливістю. У віці 7 років брав участь у турнірі з шахів і отримав четвертий розряд. Його суперниками були діти 7-12 років. З восьми партій юний шахист отримав вісім перемог!

Тараненко Ніколь

Тендітна, витончена, ніжна, але водночас сильна ти смілива Ніколь. Гімнастика завжди асоціюється з пластичністю, граціозністю, легкістю та витонченістю, а повітряна гімнастика-ще й з невагомістю. Наша повітряна гімнастка виборола на турнірах України :9-I місць,4- ІІ місць та 2-ІІІ місць!

Вєлєшин Ярослав

Дивлячись на захоплення батька та віртуозну гру кумирів , Ярослав вже з чотирьох років оволодівав технікою м‘ яча та бросків. Наш Ярослав займається баскетболом у відомому Дніпровському клубі «Баса-Дніпро» .І разом зі своєю командою одержував призові місця: Дніпро та Київ-І місця, Харків- ІІ місце.

Ми пишаємось нашими спортсменами! З підкоренням нових спортивних вершин!58 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon