2-А

Ось минув ще один тиждень другокласників. Для нашого класу він був насиченим та цікавим.

І почався він зі святкування свята Хеловіна.

    Хеловін -  відзначається щорічно 31 жовтня. День Всіх Святих. Це найстрашніше і найвеселіше свято у році. Навіть не зважаючи на екран монітору, учні одягли спеціальні костюми, нанесли страшний грим та змогли передати атмосферу цього свята. А на уроці ми переглянули відео, намалювали малюнки, розказували "страшні " історії. Вийшов дуже цікавий урок

Провели годину спілкування "Ми різні, але ми є єдині".Який загадковий світ у своїй грандіозній картині – поєднання людських всесвітів. Кожен із нас відрізняється один від одного зовнішністю, темпераментом, кольором шкіри, здібностями і найголовніше – своїм внутрішнім світом. Ми такі же, як і всі, і ми ні на кого не схожі. Я один-єдиний такий. Наш внутрішній світ неповторний, яким би він не був. Так само є неповторним світ тих, хто поруч з нами.

Ми є унікальними й неповторними. Ми – часточка загального. Ми – рівні. Ми єдині. На уроці переглянули фотографії з мирного життя,де всі разом,згадали найкращі моменти,веселі та смішні. Хоч ми і всі різні і нас розкидало по різних континентах світу, але мрія у всіх єдина - мирне життя, повернутися додому, обійняти рідних, сісти за свою парту!

Волонтерство. Хочемо від усього серця сказати слова подяки родині Голубки Аріни. В нелегкий для України час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, сотні дітей та дорослих змушені були покинули свої домівки через активні бойові дії і шукати захисту.

Родина Аріни допомогла родині з Харкова, маленька 4-річна дівчинка Варя отримала здоровенний пакет сезонного одягу. Надаючи допомогу, ми надаємо не просто матеріальні цінності, а даруємо радість та надію на краще життя. Разом ми подолаємо все!

Ми-сильні! Ми- єдині!


7 переглядів0 коментарів