2-А

Тиждень 2-А класу був дуже насичений! Отже, розповідаємо:

🥇У понеділок усі учні склали традиційну, для нашого класу, олімпіаду "На урок. Осінь 2021" з предметів початкової школи. 15 дуже різних, цікавих, складних завдань підкорилися нашим учням! Кожен отримав диплом різних ступенів та незабутні емоції. Чекаємо зимову олімпіаду!

✨ 24 листопада відзначають Міжнародний день еволюції

Еволюція - це розвиток, тому на класній годині ми вкотре поговорили про наші вподобання, а головне, на скільки вони змінилися. Чудово, що з часом уподобання змінюються, наші навички у кожному занятті стають кращі! Ми заповнили анкети вподобань та доповнили ними свої портфоліо!

🍁 Останні осінні дні надихають! Тому на "Умілих ручках", кожен із на виготовив руду лисичку-чаріницю, яка заглядає своїм теплим поглядом у наші вікна.

😘26 листопада День подяки! Тому ми на уроці Я досліджую світ, поговорили про те, чому потрібно були вдячним, за що ми можемо дякувати один одному. І, звичайно, потренувалися дякувати один одному, адже це так важливо.

⏳27 листопада, в День пам'яті жертв голодомору, учні нашого класу всіяли Україну незабудками, як символ того, що хоч ми і маленькі, але знаємо і пам'ятаємо про події того страшного часу!


Далі буде...

57 переглядів0 коментарів