2-А

Ось і завершується ще один тиждень другокласників. Позаду написані діагностичні роботи, а попереду - осінні канікули, відпочинок!

Цей тиждень був не менш насичений за попередні.

Провели вікторину на тему "Мій родовід – моє коріння". Кожен розповів про свою родину,свій рід,захоплення, як разом проводять вихідні. Пограли в ігри та разом з батьками склали своє родовідне дерево!

Все частіше й частіше зараз звертаються до родинного виховання, історичних коренів свого роду. Хто ми? Звідки наше коріння, де воно? Час від часу такі питання виникають у кожного. І добре, коли є ще в кого розпитати про свій родовід. В ньому живе пам'ять про свій рід, його історію, традиції і звичаї, які шанувалися в родині, а отже, й у всього українського народу.

20 жовтня - Всесвітній день кухаря та кулінара.

Відзначили цей день тим, що на уроці з натхненням малювали овочі та фрукти, які використовують кулінари для створення своїх шедеврів.

З’їсти що-небудь смачненьке, це те саме маленьке свято, яке кожен з нас може влаштувати собі, і не останнє місце в цьому займає кухарське мистецтво.

На уроці разом з учнями поділилися своїми маленькими кулінарними досягненнями, розповіли про свою улюблену страву, як її приготувати та намалювали малюнки.

Разом з псом Патроном пригадали основні правила поведінки під час осінніх канікул та під час повітряної тривоги! Ознайомились з основними правилами дорожнього руху та пожарної безпеки;

з правилами поведінки з незнайомими людьми та правилами поводження з тваринами;

вчилися будувати алгоритми безпечної поведінки.

Обережна поведінка під час канікул - запорука життя і здоров'я!


7 переглядів0 коментарів