2-А

Енергійний, неперевершений, яскравий тиждень початкових класів!

2-А стали активними учасниками усіх видів діяльності, що проходили!

❤️Разом запалили в ранковій руханці, намалювали улюблену школу, прийняли участь у веселій вікторині про шкільні речі!

💙 Фото-челендж "Обійми та посміхнись" об'єднав не тільки учнів класу, а й батьків. Виставка школи поповнилась малюнками наших однокласників: Малих Таї, Іващенко Матвія, Тимощенко Маші, Скурідіна Максима. Також, у нас була змога розказати про свою улюблену іграшку!

💛 Фото-челендж "Мій домашній улюбленець" дозволив нам розказати один одному про своїх друзів менших. Гра-мандрівка "Казка в гості завітала" пробудила наші знання про всі казки, а також, дала нам змогу проявити наші акторські здібності!

А на перерві, у загальних танцях до нас приєдналися наші друзі - 7-В клас!

💚 Малюнок на асфальті "Букет для вчителя" став одним із великої кількості привітань. До Всеукраїнського дня бібліотек Лілія Олександрівна та Ольга Михайлівна провели для нас вікторину, а ми поповнили базу книг нашої бібліотеки. Екскурсія "Осінні зміни" дозволила нам закріпити знання з курсу "Я досліджую світ", а вікторина про здоровий спосіб життя стала не тільки корисною, а й повчальною.

🤍В День вчителя все було незвичайно, навіть урок для нас проводили не вчителі, а батьки: наші чарівні мами - Олександра В'ячеславівна та Вікторія Ігорівна. Дякуємо за незабутні враження та цікавий урок!
0 переглядів0 коментарів