2-А

4 жовтня  у світі відзначають Всесвітній день тварин, який покликаний посилити активність у сфері захисту тварин, розширити обізнаність людей про загрози, з якими вони стикаються.

 З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності їхнього життя для учнів 2-А класу пройшов урок доброти «Вухасті, хвостаті, кмітливі» . Учні познайомили нас зі своїми домашніми улюбленцями, пригадали правила поведінки, розглянули відео з незвичайними тваринами, які занесені до Книги рекордів Гіннеса;обговорили, як допомагають собаки в пошуку людей з-під завалів під час війни. Також розповіли про людське милосердя, яке не дозволено людям залишити в біді своїх домашніх улюбленців під час переселення.

Дітям було дуже цікаво! Уроку було замало! Кожен намагався розповісти про свого домашнього улюбленця, про його вподобання та звички.

Щиро віримо та сподіваємось, що спонтанні прояви доброти стануть нашою щоденною звичкою, і це допоможе зробити світ добрим, світлим, приємним! І обов'язково мирним!

10 переглядів0 коментарів