2-А

2-А вітає! Цей тиждень був присвячений Міжнародному дню миру.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають це свято . Сьогодні мир не просто є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба у нашій країні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди цього свята у нашому класі було проведено ГОДИНУ СПІЛКУВАННЯ «Мир на землі – радість у родині». Разом з учнями ми намалювали символічного Голуба та створили ІМЕННІ ЛИСТІВКИ для наших батьків, наших захисників.

Яцук Сергій Олегович, Голоборода Юрій Миколайович та Куліковський Ігор Євгенійович - Ви наша надійна опора держави та своєї родини!

Ми не можемо не розповісти про нашу Калініну Діану та її батьків.Адже їх солодощі з фабрики "НЯМ-НЯМ" в неодноразово зігрівали душу військовим на фронті,переселенцям з різних регіонів України,діточкам -сиротам.Люди з великою душею та щирим серцем ,як можуть,підтримують наш мужній український народ.

А ще 19 вересня в нашому класі відбулося маленьке свято, ми святкували день народження СМАЙЛИКА.

Адже за понад 30 років свого існування він став незмінним атрибутом електронного спілкування, і багато хто вже не можуть уявити, як можна було б без нього обходитися. І, звичайно ж, за цей час з’явилося безліч «смайликів», які несуть різне смислове і емоційне забарвлення. «Смайлик» замінює те, чого бракує в спілкуванні за допомогою чату – інтонацію голосу і міміку. «Смайли» допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, врешті-решт, вони просто кумедні і викликають позитивні емоції. У нас на уроці панував чудовий настрій та позитив: ми відтворювали емоції,писали в чаті повідомлення та вчилися їх прочитати, намалювали свого улюбленого "смайлика".

Спробуйте і Ви надіслати друзям «смайлики» та отримати тільки позитивні емоції!

Також вітаємо нашу ЗІРКУ Плахотнього Артема.

Відвідуючи гончарну майстерню,він виготовив ось таку казкову, чарівну чашку у вигляді котика.

Бажаємо Артему не залишати своє захоплення та виготовити безліч гарних виробів з глини!

Мирного неба нам всім над головою!

Все буде України 💙💛


11 переглядів0 коментарів