2-А

Тижневі хроніки 2-А класу:


✅❤️🌺 14 лютого усі святкували ✨День Святого Валентина✨ в 2-А не став виключенням! Ми дізналися, хто такий Святий Валентин, звідки взялися валентинки, які ще символи цього свята існують! Обмінялися подарунками, валентинками, а в кінці уроку зробили аплікацію "Дерево дружби". На кожному сердечку написали побажання один одному!

✅🌿✨ Також цей тиждень став ✨"Тижнем добрих справ"✨ присвячений Дню спонтанного прояву доброти! (17 лютого).

У спеціальних щоденниках ми фіксували, за допомогою смайликів, усі добрі справи: поділитися ручкою, допогти приготуватися до уроку, витерти шафу, підвіконня, закрити усі пенали, підмести підлогу, пригостити перекусом і ще багато різних справ! Віримо, що це тільки початок добрих, приємних, корисних справ нашого класу!☄️

✅💻💿 17 лютого учні 2-А класу приєдналися до ✨Всеукраїнського уроку медіаграмотності✨! Ми обговорили, що таке медіа, які є джерела інформації. Чому важлива медіаосвіта та як її отримати. Вчилися розпізнавати правду та фейки. А ще, потренувалися створювати фейки та заплутувати один одного за допомогою добре знайомих фактів.

✅🎡🏟️ На уроці "Я досліджую світ", ми здійснили віртуальну подорож до столиці нашої країни - Києва. Обговорили культурні пам'ятки, визначні місця. Продовжили тему на уроці "Місто мого дитинства" лего-проектом ✨"Культурні пам'ятки мого міста".✨ Кожна команда змайструвала театр, фонтан або набережну, презентувала свої поробки, а також пофантазували, які ще пам'ятки можна було б збудувати у нашому місті!

✅🚑🌿В понеділок у нас з'явилася ✨Скринька "Швидкої допомоги"!✨

Для чого вона потрібна? Можливо, у когось в класі є питання або проблема, яку вони бояться, не хочуть обговорити особисто з учителем, батьками, однокласниками. Учень пише анонімну записку, кидає у скриньку, а ми всі разом обговорюємо, як вирішити це питання, що можна порадити, чим кожен може допомогти✨ кожного дня було багато запитань, які нас турбували. Ми разом ці питання обговорювалися, радилися и радили! Чудова скринька!50 переглядів0 коментарів