2-А

Дайджест 2-А класу. Вмощуйтеся зручніше та приємного читання:

🧑🏻‍🎓👩🏻‍🎓 Уже другий рік поспіль, кожна пора року для наших учнів запам'ятовується участю в 🔸Олімпіаді "На урок"🔸. Хвилююче, що починаючи з другого класу, ми проходимо олімпіаду у стінах школи. Всеукраїнська олімпіада "На Урок" - це можливість перевірити свої знання та повторити вивчене у першому семестрі. Чекаємо на результати! 🏆🥇

🎮💻 У 🔸День безпечного інтернету (8 лютого)🔸, кожен із нас пригадав та закріпив правила, які потрібно пам'ятати кожній дитині. Як добре, що на уроці "Я досліджую світ", ми маємо можливість обговорити важливі для нас теми.

В кінці уроку провели лего-вікторину за змістом уроку і зрозуміли, що цю тему ми засвоїли. Склали башту із цеглинок лего, пригадавши правила (у нас їх отрималося 20).

🧑🏼‍⚕️🦷 Кожен день учні та вчителі нашого класу проходять одну і ту ж саму ранкову рутину - чистять зуби. Про цей, як виявилося, не простий процес ми сьогодні поговорили під класної години. Чому? Тому що всі стоматологи святкують.🔸Міжнародний день стоматолога (9 лютого)🔸. Ми подивилися навчальні відео, як це правильно робити, послухали історію про дитячого стоматолога. Обговорили, що відвідувати стоматолога дуже важливий ритуал, і його не можна пропускати. А ще, за допомогою додатку "LearningApps"💻 створили список корисних та шкідливих продуктів для зубів.

👩‍🔬🔬 Дівчатка нашого класу дуже творчі, ініціативні. Часто, саме вони виступають ініціаторами творчих проектів нашого класу. 🔸11 лютого, Міжнародний день жінок та дівчат у науці🔸. І, дійсно, вклад жінок та дівчат у науку величезний. Ми познайомилися із нашими співвітчизницями, які зробили вклад не тільки в українську науку, а й у науку цілого світу. Розділившись на пари, наші юні науковці розробили винаходи, які необхідні для навчання у школі, а саме: чарівна книга, класний водопровід, розумна папка, глобус-робот, рюкзак "Кося", розумна парта "Кромп".Кожна команда презентувала та захистила свій проект.


50 переглядів0 коментарів