top of page

2-А

Ось добігає кінця черговий тиждень другокласників.

5 грудня - Всесвітній день Волонтера.

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання.За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець. Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все!

Шукати по всьому світу бронежилети, дрони та тепловізори для захисників, шити фліски купувати байрактари , знаходити потрібні ліки... І це лише частинка того, чим щодня займаються українські волонтери. Разом з учнями 2-А класу переглянули презентацію, відео, намалювали малюнки. Кожен розповів,як допомагає родина нашим захисникам та переселенцям.

6 грудня - День Збройних Сил України.Цього року дуже важливо подякувати тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворогів. ЗСУ - це хоробрістьта надія українців, Надія України. На їхніх бойових плечах — роки захисту нашої Батьківщини. Увесь світ бачить: міць ЗСУ непохитна, як і наша віра в них.

Разом з учнями нашого класу ми привітали наших татусів: Яцук Сергія Олеговича,Куліковського Ігора Євгенійовича, Голобороду Юрія Миколайовича та всіх захисників,які охороняють наш сон.

Також ми переглянули відеофільм,презентацію, намалювали та передали малюнки нашим воїнам.

https://youtu.be/syEDTnSgH5Y

10 грудня - Всесвітній день прав людини. Була проведена година спілкування " Чи знаєш ти свої права та обов'язки?" Від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Пригадали та обговорили свої основні права та обов'язки, адже до 18 років ми ще діти.

Далі буде... Зустрінемося через тиждень!