top of page

2-А

Ось пройшов черговий тиждень другокласників.

30 листопада - всесвітній день домашніх тварин. Учні 2-А класу з великим задоволенням взяли участь у флешмобі "Фото з домашнім улюбленцем".

Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи. Головна мета свята — розвинути в людях почуття відповідальності за живих істот й вкотре нагадати суспільству про те, що «воно несе відповідальність за тих, кого приручило».

Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів.

Пропонуємо всім переглянути відео з нашими маленькими друзями

https://youtu.be/gUofIW8EuF0

1 грудня - день боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику.

Символ цього дня — червона стрічка, без неї зараз не проходить жодна на акція в цій області.

У нашому класі була проведена година спілкування " Здоровим бути модно". Обговорили ,що потрібно робити,щоб не хворіти та як зміцнювати свій імунітет.

Здоров’я -найголовніша складова нашого. Бережіть його!