2-А

Найкращі дні проведені у підготовці до свят:

🎄 Наші учні сумлінно виконували завдання від Святого Миколая кожного дня! 19 днів, наповнених творчістю. Діти були чемними, слухняними, відповідальними! Після новорічного ранку ми знайшли подарунки під ялинкою. Але відчуваємо, що дива тільки попереду. Чекаємо на понеділок 😉

🙈14 грудня Всесвітній день мавп. Чому ми його відсвяткували? Та тому що це весело! У світі влаштовують цілі карнавали, змагання у цей день, а ми всього-навсього танцювальний батл. Але який! Запалили, так запалили!

✨🎭15 грудня, учні 2-А класу відкрили 25-й Фестиваль новорічних казок на "Планеті Щастя". Це велика честь та відповідальність для нас! Ми представили "Казку без підказки". Виступ був феєричний. Учасники та глядачі отримали задоволення! Дякуємо за можливість виступати на сцені перед найріднішими людьми!

☕А після виступу відсвяткували Міжнародний день чаю! Кожен розповів про свій улюблений чай, поділився традиціями чаювання у родині, а ще, ми пригадали правила поводження під час їжі та чаювання. Ми полюбляємо корисні святкування!

🏔️16 грудня - День підкорення вершин! Спочатку це свято святкували тільки альпіністи, але з часом свято стало головним для тих, хто йде до своїх цілей, досягає мети, відстоюють те, чого вони бажають! Наші учні саме такі! Тому сьогодні ми вирішили помріяти, побудувати плани, побажати. Сміливо, так як уміють тільки діти!


37 переглядів0 коментарів