2-А

Минув черговий тиждень на "Планеті Щастя". Він був не менш насиченіший за минулий.

20 листопада - Всесвітній день дитини

Діти...Хіба є щось дорожче за їх життя ,посмішки, обійми! Щаслива дитина- щаслива родина. Навіть сьогодні в цей важкий час, наша держава піклується про своїх маленьких мешканців ,адже вони -її майбутнє! На нашій "Планеті Щастя" створені всі умови ,щоб діти ,наскільки це можливо сьогодні ,були щасливими. Усмішка наших учнів - це найкращий подарунок для батьків, вчителів і нашої рідної України. Спогади...спогади...спогади про друзів , школу, вчителів...і сьогодення-все переплетено в житті наших маленьких діточок!

Учні 2-А класу до Всесвітнього Дня дитини влаштували флешмоб - подаруй свою усмішку людям є, а що з цього вийшло можна переглянути за посиланням

https://youtu.be/jJZl09h4BYA

День Гідності і Свободи відзначають згідно з Указом Президента від 13.11.2014 року .Дві знаменні та доленосні події поклали початок цьому святу - Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року.Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем гідності та свободи. Очільник держави написав , що "ми все подолаємо, пересилимо, переживемо, переможемо".Ми ,мешканці " Планети Щастя " дуже віримо в це!!

І сьогодні у 2-А класі була проведена тематична класна година "Вільні будують майбутнє". Була організована виставка дитячих малюнків та фотографій "Єдина Україна" . Усе це ще засвідчує,що ми, українці, розуміємо важливість збереження живої історичної пам'яті , адже вона для нас є втіленням патріотизму!

Міжнародний день “Дякую”. Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття. В Україні Міжнародний день “Дякую” вважається молодим святом, яке ще не встигло “прижитися”. Проте говорити слова вдячності потрібно завжди, адже вони несуть в собі позитивні емоції, здатні одразу підняти настрій та навіть покращити самопочуття. Учні 2-А класу малювали та писали листівки воїнам, рідним,найкращим друзям. Також приєдналися і батьки,які висловили безліч приємних слів адміністрації та всім учителям "Планети Щастя".

Тому скоріше підбирайте привітання з днем “Дякую”, завантажуйте листівки та картинки, щоб порадувати друзів, знайомих, рідних щирою подякою за все хороше.

Все буде Україна! Ми разом! Ми сильні!!!💙💛


7 переглядів0 коментарів