2-А

Позаду черговий тиждень другокласників, який був присвячений міжнародному дню толерантності. Для наших учнів були проведені виховні години, вікторини,цікаві ігри. Наше майбутнє залежить тільки від нас та нашого вибору. Тож у ці дні, як ніколи, ми повинні толерантно ставитися до вибору інших.

Толерантність – це терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. Толерантність – це поступливість, це активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства. Саме цих рис бракує у відносинах між людьми. Досить важливо терпимо, з розумінням, толерантно ставитися до поглядів, переконань, думок, традицій інших людей. На сьогоднішній день толерантність є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, в колективі та суспільстві.

На уроці діти переглянули презентації,відео,намалювали малюнки!

Толерантність -це милосердя❤️

Толерантність -це доброта💙

Толерантність -це співчуття💚

Толерантність -це повага 💛

Толерантність -це дружба 🤎

Толерантність -це терпіння🤍

Провели годину спілкування на тему "Доброта врятує світ"

Доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай.  На уроці учні організували акцію "Подаруй долоньку добра" та "Побажай доброго ранку", а також під час перерви між онлайн уроками долучились до флешмобу "Скринька добрих слів", кожен зміг поділитися думкою про поняття "доброти" . Виконали цікаву вправу " 5 гарних слів",де діти малювали долоньку, в середині вказували ім'я свого друга та на кожному палиці писали добре слова,яке описувало людину.

У цей день ми закликаємо всіх: потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо.

Пройшла година безпеки « Безпечна абетка». Пригадали як правильно переходити вулицю, бути обачними, спостережливими; познайомилися з небезпечними місцями для дитячих ігор та зі значенням дорожніх знаків.

Діти під час уроку розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні повчальні відеоролики.

Всі ми різні - всі ми рівні.

Будьмо толерантними та прямуємо до нашої Перемоги💙💛🇺🇦


7 переглядів0 коментарів