2-А

Осінньо-зимовий тиждень 2-А пройшов активно. Ділимося подіями:

🗺️Учні 2-А приєдналися до акції "Зроби подарунок військовослужбовцю" в рамках Всеукраїнського фестивалю "Військові обереги від Святого Миколая". Дівчатка сплели браслети-обереги, а хлопчики написали листи із побажаннями!

💙💛 У конкурсі "Україна - це моя Батьківщина", наш клас отримав два міста: Кропивницький та Київ. Нам потрібно було вивчити визначні пам'ятки та зобразити 3D модель, щоб кожен бажаючий міг вивчити ці краєвиди! Наш пазлик вже додали до спільної мапи України.

🐱🐶У день домашніх тварин (3️⃣0️⃣ листопада), кожен учень нашого класу розповів про своїх домашніх улюбленців. Ми переглянули фото, послухали про вподобання братів наших менших, посміялися та здивували, як же схожі наші котики, песики та інші тваринки між собою.

☃️❄️ У перший зимовий день до нас завітав Святий Миколай. Не з пустими руками. Вранці на столі лежав великий конверт, в якому ми знайшли лист та завдання на 19 днів. Обіцяємо бути чемними та виконувати завдання сумлінно. Зимові дива розпочинаються!

🌱 Наші учні активно приймають участь у проектній діяльності, тому і День оладок (2️⃣ грудня) ми вирішили святкувати незвичайно. На самопідготовці три команди працювали над лего-проектом "Зима у моєму місті". Обов'язкове завдання - кав'ярні, у яких можна випити чаю та скуштувати фірмову страву - оладки . Кожна команда продумала ідею, реалізувала її за допомогою lego system та презентували для інших команд свою роботу.

🤝🧑‍🦽3️⃣ грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю, учні нашого класу провели під девізом "Можливості - обмежені, здібності - безмежні". Ми іще раз згадали, що кожному із нас потрібно бути толерантним, милосердним, добрим та з відкритим серцем один до одного. Також склали пам'ятку "Топ 10 способів лікувати добротою".


30 переглядів0 коментарів