1-В

Насичені тижні 1 В класу продовжуються. Минув ще один активний тиждень. Учні 1В класу провели його дуже корисно, цікаво, дізнались багато нового. То, що, розпочинаємо!

В 1В класі працює гурток «Умі ручки». Ми виготовили чудову аплікацію «Пінгвеня» та поробку «Тигреня». Діти із задоволенням забрали їх додому.

30 листопада пройшов Міжнародний день домашніх тварин. Переглянули фото і послухали розповіді про домашніх улюбленців. «Ми у відповіді за тих, кого приручили.»

Прийняли участь в рамках Всеукраїнського фестивалю «Військові обереги від Святого Миколая». Виготовили понад 60 ангелочків та зібрали продуктові набори, жодна родина не лишилася осторонь.

1 грудня відбулась Тематична класна година «Що треба знати про СНІД», присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Підтримали 1 А клас та прийняли участь у флешмобі "У єдності сила"- прислали фото з колоритами України, долучились до популяризації українських міст.

Ось і розпочалася зимова пора з низкою чарівних свят. Щоб перетворити довге очікування на приємні спогади та встигнути підготуватися до свят, і потрібний АДВЕНТ-КАЛЕНДАР, який ми почали вести. І вже встигли прикрасити ялинку трьома першими кульками. А для цього виконували різні завдання (розгадали ребуси, святковий кросворд, блукали лабіринтами).

Далі ще буде…


21 перегляд0 коментарів