top of page

1-В

При правильному підході до використання електричної енергії можна домогтися її заощадження 10-30%. Для цього запам'ятати основні способи економії.

Перше, що спадає на думку, почувши про економію електроенергії,  – це зменшення її споживання.  І справді, все більше набуває розголосу проблема збереження  енергетичних ресурсів, але ми повинні пам’ятати, що починати потрібно із себе та своєї оселі!

Звісно ж, без цих речей ми не зможемо забезпечити наше комфортне існування, але навчитись правильно заощаджувати енергії і зменшувати кількість спожитої – нам потрібно! Так як така економія не лише позитивно впливає на глобальну екологію та навколишнє середовище, а й на сімейний  бюджет.

Під час години спілкування діти 1 В класу розглянули способи економії електроенергії та запропонували свої способи збереження цього природнього ресурсу.

Завдяки зимовим канікулам з’являється можливість добре відпочити від навчання, вдосталь поспілкуватися з родичами і друзями. Друзі яких  ми бачимо тільки через екран монітору, і раптом поряд з нами. Поряд з нами у нашій школі, нашим вчителем. Радість, захоплення, ігри, конкурси, привітна та затишна ялиночка, ми побували у Планеті щастя, ми є жителями цієї планети, наші бажання здійснилися – бо ми зустрілися у стінах рідної школи.